Custom Tokens (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: The IP address %ip was deleted.
vi: Địa chỉ IP %ip đã được xóa.

en: Deleted %ip
vi: Xóa IP %ip

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
