Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
