Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Ver

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Is new
pt: É novo

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: @type %info has been created.
pt: @type %info foi criado.

en: @type %info has been updated.
pt: @type %info foi atualizado.

en: @type: added %info.
pt: @type: %info adicionado.

en: @type: updated %info.
pt: @type: %info atualizado.
