Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Dependencies
gu: આધારિત
