Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Description.
hu: Leírás.

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Is new
hu: Új

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: @type %info has been created.
hu: @type típusú %info blokk létrehozva.

en: @type %info has been updated.
hu: @type %info frissítve.

en: @type: added %info.
hu: @type: %info hozzáadva.

en: @type: updated %info.
hu: @type: %info frissítve.
