Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: @type %info has been created.
el: Το %info του @type δημιουργήθηκε.

en: @type %info has been updated.
el: Το %info του @type ενημερώθηκε.

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.
