Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
