Custom Tokens (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: @type %info has been created.
az: @type %info yaradıldı.

en: @type %info has been updated.
az: @type %info yeniləndi.

en: @type: added %info.
az: @type: %info əlavə edildi.

en: @type: updated %info.
az: @type: yenilənmiş %info.
