Custom Tokens (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: @type %info has been created.
be: @type %info быў створаны.

en: @type %info has been updated.
be: @type %info быў абноўлены.

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
