Custom Tokens (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
