Custom Tokens (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Is new
da: Er ny

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: @type %info has been created.
da: @type %info oprettet.

en: @type %info has been updated.
da: @type %info opdateret.

en: @type: added %info.
da: @type: tilføjede %info.

en: @type: updated %info.
da: @type: opdaterede %info.
