Custom Tokens (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Machine Name
he: שם מכונה
