Custom Tokens (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Description
no: Beskrivelse

en: Name
no: Navn

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: Language code
no: Språkkode

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Dependencies
no: Avhengigheter

en: Machine Name
no: Maskinlesbart navn

en: @type %info has been created.
no: @type %info har blitt opprettet.

en: @type %info has been updated.
no: @type %info har blitt oppdatert.

en: @type: added %info.
no: @type: la til %info.

en: @type: updated %info.
no: @type: oppdaterte %info.
