Custom Tokens (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Add token
sk: Pridať zástupcu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
