Custom Tokens (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Language code
ug: تىل كودى
