Token Default (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Bundle
fa: بسته
