Token Default (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
