Token Default (2.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Bundle
ne: पोका
