Token Default (2.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
