Token Default (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Replacement
da: Erstatning

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Token replacement
da: Symbolerstatning
