Token Default (2.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Replacement
ja: 置換

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Bundle
ja: バンドル
