Token Default (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Bundle
ps: بنډل
