Token Default (2.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Bundle
ta: பொதி
