Token Default (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã
