Token Default (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Replacement
fr: Remplacement

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Token replacement
fr: Remplacement par les tokens

en: Bundle
fr: Type

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
