Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
