Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
