Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы
