Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल
