Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Bundle
nl: Bundel

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
