Token Default (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม
