Token Login (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Language code
bg: Код на език

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.

en: This login can be used only once.
bg: Този начин на идентификация може да бъде използван само веднъж.
