Token Login (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
el: Ο χρήστης %name χρησιμοποίησε σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης, τη χρονική στιγμή %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
el: Επιχειρήσατε να χρησιμοποιήσετε έναν σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης που έχει λήξει. Ζητήστε καινούργιο χρησιμοποιώντας την παρακάτω φόρμα.

en: This login can be used only once.
el: Αυτή η παραπομπή εισόδου μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
el: Η παραπομπή εισόδου μιας χρήσης που χρησιμοποιήσατε δεν είναι έγκυρη.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
el: Επιχειρήσατε να χρησιμοποιήσετε μια παραπομπή εισόδου μίας χρήσης που είτε έχει ξαναχρησιμοποιηθεί είτε δεν ισχύει πια. Ζητήστε καινούργια χρησιμοποιώντας την παρακάτω φόρμα.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">logout</a> and try using the link again.
el: Ένας άλλος χρήστης (%other_user) είναι ήδη συνδεδεμένος στην ιστοσελίδα σε αυτόν τον υπολογιστή, ενώ δοκιμάσατε να χρησιμοποιήσετε έναν σύνδεσμο μιας χρήσης για τον χρήστη %resetting_user. Παρακαλούμε <a href=":logout">αποσυνδεθείτε</a> και δοκιμάστε να χρησιμοποιήσετε ξανά τον σύνδεσμο.
