Token Login (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: This login can be used only once.
ku: ئەم شێوازەی چوونەژوورەوەیە دەکرێت تەنها یەکجار بەکاربهێنرێت.
