Token Login (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
te: వాడుకరి %name ఒక్కమాటు ప్రవేశపు లంకెని %timestampకి ఉపయోగించారు.

en: This login can be used only once.
te: ఈ ప్రవేశాన్ని ఒక్కసారి మాత్రమే ఉపయోగించగలరు.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
te: మీరు నొక్కిన ఒక్కసారి ప్రవేశ లంకె సరైనది కాదు.
