Token Login (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
tr: %name kullanıcısı %timestamp zamanında tek-seferlik giriş bağlantısını kullandı.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
tr: Süresi geçmiş bir tek-seferlik giriş bağlantısını kullanmaya çalıştınız. Lütfen aşağıdaki formu kullanarak yeni bir tane isteyin.

en: This login can be used only once.
tr: Bu giriş sadece bir kez kullanılabilir.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
tr: Tıkladığınız tek seferlik giriş bağlantısı geçersiz.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
tr: Kullanılmış veya artık geçerli olmayan bir tek-seferlik giriş bağlantısı kullanmaya çalıştınız. Lütfen aşağıdaki formu kullanarak yenisini isteyiniz.

en: Site default language code
tr: Site varsayılan dil kodu
