Token Login (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: This login can be used only once.
ug: بېكەتكە كىرىش ئۇلىنىشنى بىرلا قېتىم ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
