Token Login (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Other
he: אחר

en: Log in
he: כניסה

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: This login can be used only once.
he: ניתן להשתמש בכניסה זו פעם אחת בלבד.
