Token Login (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Email address
no: E-postadresse

en: Other
no: Annet

en: Log in
no: Logg på

en: Language code
no: Språkkode

en: About
no: Om

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
no: Brukeren %name brukte en engangspåloggingslenke %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
no: Du har forsøkt å bruke en engangspåloggingslenke som er utløpt. Bruk skjemaet under for å få en ny.

en: This login can be used only once.
no: Denne påloggingen kan kun brukes én gang.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
no: Innloggingslenka du oppga er ikke gyldig.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
no: Du har forsøkt å bruke en engangspåloggingslenke som enten er blitt brukt tidligere eller som ikke lenger er gyldig. Bruk skjemaet under for å få en ny.

en: Site default language code
no: Standard språkkode for nettstedet
