Token Login (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Other
uk: Інше

en: Log in
uk: Вхід

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, час дії якого вичерпався. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, котре або вже було використано, або вже недійсне. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: Site default language code
uk: Код базової мови сайту

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">logout</a> and try using the link again.
uk: Інший користувач (%other_user) вже увійшов на сайт з цього комп’ютера, а ви намагаєтесь використати одноразове посилання для користувача %resetting_user. Будь ласка, <a href=":logout">здійсніть вихід</a> і спробуйте ще раз використати посилання.
