Token Login (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Email address
be: Email адрас

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
be: Карыстальнік %name скарыстаўся аднаразовай спасылкай для ўваходу ў сістэму %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
be: Для ўваходу ў сістэму Вы спрабавалі скарыстацца аднаразовай спасылкай, чый тэрмін ужо выбег. Калі ласка, запытайце новую спасылку праз форму ніжэй.

en: This login can be used only once.
be: Гэты логiн можа быць выкарыстаны толькi адзiн раз.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
be: Аднаразовая спасылка для ўваходу, якую вы націснулі, не дзейнічае.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
be: Вы паспрабавалі выкарыставаць для ўвахода аднаразовую спасылку, якая ужо была выкарыставана і больш недзейнічае. Калі ласка запытайце іншую, выкарыстоўваючы форму  ніжэй
