Token Login (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz
