Token Login (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fi: Käyttäjä %name käytti kertakäyttöisen sisäänkirjautumislinkin %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
fi: Olet yrittänyt käyttää vanhentunutta kertakäyttöistä kirjautumislinkkiä. Ole hyvä ja pyydä uusi linkki allaolevalla lomakkeella.

en: This login can be used only once.
fi: <p>Tätä kirjautumista voi käyttää vain kerran.</p>

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fi: Käyttämääsi linkkiä ei löydy.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
fi: Yritit käyttää vanhentunutta tai käytettyä kertakäyttöistä kirjautumislinkkiä. Voit pyytää uuden linkin allaolevalla lomakkeella.

en: Site default language code
fi: Sivuston oletuskielikoodi
