Token Login (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Other
ro: Altele

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ro: Utilizatorul %name a folosit linkul unic de autentificare la momentul %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ro: Aţi încercat utilizarea unui link one-time care a expirat. Vă rugăm solicitaţi unul nou utilizând formularul de mai jos.

en: This login can be used only once.
ro: Această autentificare poate fi folosită o singură dată.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ro: Legătura pentru autentificare o-singură-dată pe care ați făcut clic nu este validă.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
ro: Ați încercat să folosiți o legătură pentru autentificare o-singură-dată care fie a fost utilizată, fie nu mai este validă. Vă rugăm solicitați o legătură nouă folosind formularul de mai jos.

en: Site default language code
ro: Codul limbii implicite a sitului

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">logout</a> and try using the link again.
ro: Un alt utilizator (%other_user) este deja autentificat pe sit de pe acest calculator, dar ați încercat să utilizați legătura de autentificare unică pentru utilizatorul %resetting_user. Vă rugăm <a href=":logout">deconectați-vă</a> și încercați apoi să utilizați din nou legătura.
