Token Login (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sk: Použitému jednorazovému prihlasovaciemu odkazu už vypršala platnosť. Prosím, požiadajte o nový, pomocou formulára nižšie.

en: This login can be used only once.
sk: Tento odkaz na prihlásenie možno použiť iba raz.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
sk: Pokúsili ste sa využiť neplatný alebo už raz použitý odkaz na prihlásenie. Pomocou nižšie uvedeného formulára požiadajte prosím o nový.

en: Site default language code
sk: Predvolený kód jazyka
