Token Login (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.

en: This login can be used only once.
sq: Kjo hyrje mund të përdoret vetëm një herë.
