Token Login (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Log in
sr: Пријави се

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.

en: This login can be used only once.
sr: Ово пријављивање може бити кориштено само једном.
