Token Login (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ar: قام %name باستخدام رابط الولوج في %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ar: لقد حاولت استخدام رابط ولوج انتهت صلاحيته. من فضلك اطلب رابطا جديدا مستخدما الاستمارة بالأدنى.

en: This login can be used only once.
ar: يمكن استخدام هذا الدخول مرة واحدة فقط.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ar: الرابط  وحيد الاستعمال لتسجيل الدخول الذي نقرت عليه غير صالح.
