Token Login (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Other
hi: अन्य

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hi: सदस्य %name ने अपनी एक बार इस्तेमाल वाली कडी का %timestamp को इस्तेमाल किया।

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hi: आपने एक बार इस्तेमाल करने वाली कडी से आने की कोशिश की है। यह कडी पहले से इस्तेमाल की जा चुकी है। आप कृपया नयी कडी मगवायें।

en: This login can be used only once.
hi: यह सदस्यनाम एक बार ही इस्तेमाल किया जा सकता है।
