Token Login (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
